Warning: Array to string conversion in /usr/home/newhosting54/domains/gbfe.pl/public_html/wp-includes/formatting.php on line 1108 Warning: Array to string conversion in /usr/home/newhosting54/domains/gbfe.pl/public_html/wp-includes/formatting.php on line 1108 Warning: Array to string conversion in /usr/home/newhosting54/domains/gbfe.pl/public_html/wp-includes/formatting.php on line 1108 Warning: Array to string conversion in /usr/home/newhosting54/domains/gbfe.pl/public_html/wp-includes/formatting.php on line 1108 Wszystko co powinniśmy wiedzieć o leasingu. - GBFE Leasing

Wszystko co powinniśmy wiedzieć o leasingu.

Dla kogo leasing?

Wiele osób zastanawia się czy leasing jest dla niego? Kto może się o niego ubiegać? Wiele wyjaśnia porównywarka leasingowa. Najczęściej oferty, które nam skrzętnie przedstawia porównywarka leasingowa są ofertami skierowanymi dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Chodzi zarówno o duże spółki, jak i także o jednoosobowe działalności. Z leasingu na nieco odmiennych zasadach skorzystać może osoba prywatna. Tak naprawdę jest to już całkiem inny temat.

Jakie wymogi należy spełnić?

Wymogi jeśli chodzi o leasingobiorcę zależne są od samego przedmiotu leasingu. Spore znaczenie ma także firma, która ten przedmiot ma zakupić. Przy transakcjach standardowych często ważnym wymogiem jest czysta historia kredytowa. W zasadzie to każda z firm leasingowych będzie nas prześwietlała w wielu bazach. Przy jakiś mniejszych zaległościach nas to wcale nie przekreśla. Wszystko jest zależne od oceny indywidualnej naszego wniosku przez danego analityka.

Do złożenia samego wniosku, najczęściej jedynie wystarczy oświadczenie o naszym przychodzie z poprzedniego roku. Dane zamieszczone w dowodzie osobistym oraz krótki opis tego, czym nasza firma się zajmuje.

W przypadku transakcji niestandardowych analitycy mogą mieć do nas nieco więcej pytań. Powinniśmy na wszelkie pytania odpowiadać jak najbardziej z prawdą. Jeśli to jest wymagane, to przedstawmy wszelkie dodatkowe dokumenty. Musimy się nieco postarać. Leasing jest naprawdę bardzo fajną sprawą.

Wszystko co powinniśmy wiedzieć o leasingu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *